SZKOLNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ

 

            6 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbył  się Szkolny Turniej Mikołajkowy  w Halową Piłkę Nożną. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych: chłopcy z klas IV i chłopcy z klas V- VI. Mecz w pierwszej kategorii wiekowej pomiędzy reprezentacją klasy IV „a” a klasą IV” b” odbył się na pierwszej lekcji i zakończył się zwycięstwem klasy IV „b” ( wynik 7:1). Po koniec pierwszej lekcji na halę sportową przyszedł Św. Mikołaj, który pomógł wręczać dyplomy i puchar oraz jako pocieszenie wręczył upominki wszystkim uczniom klas IV.

O godz. 9.00 rozpoczął się turniej w drugiej kategorii chłopcy klas V- VI, każda klasa wystawiła reprezentację i po losowaniu przystąpiono do rozgrywek systemem „każdy z każdym”. Mecze wzbudzały wiele emocji zwłaszcza, że swoją klasę pokazały klasy młodsze.  Sędziowie:  pan Tomasz Rozwód i Janusz Kornaga  przypominali o zasadzie Fair Play podczas gry.

Niepokonaną drużyną, która wygrała wszystkie mecze okazała się reprezentacja klasy V a.

Oto wyniki końcowe rozgrywek

KATEGORIA KLASY IV

I miejsce klasa IV b

II miejsce klasa IV a

 

KATEGORIA KLASY V

I miejsce klasa V a

II miejsce klasa V b

 

KATEGORIA KLASY VI

III miejsce klasa VI b

IV miejsce klasa VI a

Puchar, dyplomy i słodycze wręczyła pani dyrektor Dorota Rachwalik przy pomocy Św. Mikołaja. Nagrodę specjalną  w postaci piłki za najlepszego zawodnika otrzymał Marcin Łysakowski ,  a najlepszym bramkarzem został Szymon Stobierski.  Podsumowano również konkurs na logo UKS Horyniec -   Zdrój. Najbardziej spodobał się pomysł Bartłomieja Ważnego z klasy V b, który  otrzymał w nagrodę piłkę.   Mikołajkowy turniej to czas niezwykłych emocji, sportowej rywalizacji i głośnego dopingu kibiców z poszczególnych klas.

 

<galeria>