Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju
 


im. Marszałka Józefa
Piłsudskiego

       
                                                                  
                             

 

 

 

MENU

Strona główna

 

 Kontakt do nas:

Szkoła Podstawowa
im. M.J. Piłsudskiego
ul.Jana III Sobieskiego 8,

37-620 Horyniec-Zdrój

woj. podkarpackie

telefony:

 (16) 631 30 15
SEKRETARZ SZKOŁY
mgr Małgorzata Serkis

(16) 631 38 70
DYREKTOR SZKOŁY
mgr Dorota Rachwalik

 
sphoryniec@gmail.com

 

Jesteś?

gościem na naszej stronie

 

 

        Wizyta absolwenta.

Dnia 9 czerwca 2014 r . odbył się  apel. Specjalnym gościem apelu była absolwentka naszej szkoły Pani Monika Hejnowicz, doktor nauk biologicznych. Nasz gość opowiadał uczniom klas III – VI o specyfice pracy naukowca- biologa.

<<obejrzyj galerię>>


 ABSOLWENT NASZEJ SZKOŁY


Dnia 24.03.2014 roku w naszej szkole odbył się kolejny apel.
Kwintesencją tegoż apelu było wystąpienie absolwenta naszej szkoły pana mgr Krzysztofa Hejnowicza. Wchodząc na salę wzbudził znaczące zainteresowanie wśród uczniów, łatwo było domyśleć się, iż jest to ktoś ważny dla całej społeczności. Rażąco pomarańczowy strój zdradził wszystko, mamy do czynienia z Ratownikiem Medycznym. Pan Krzysztof opowiadał o trudach swojej pracy oraz dokonał krótkiej prezentacji  mówiącej o tym,  jak pomóc osobie poszkodowanej.
                Z uśmiechem na twarzy wspominał szkołę podstawową i z uznaniem mówił o swoich nauczycielach. Podkreślił jak ważna jest wiara w siebie i swoje możliwości.Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli panu Krzysztofowi kwiaty, a pozostali nagrodzili brawami. Na korytarzu szkolnym w galerii „Nasi Absolwenci”  można znaleźć jego osobę.
<<obejrzyj galerię>>

 


ABSOLWENTKĄ NASZEJ SZKOŁY


W dniu 2013-11-04 szkołę odwiedziła nasza absolwentka pani Renata Kierepko, która jest Doktorem Nauk Fizycznych (więcej o pani Renacie można przeczytać w „Gazecie Horynieckiej”).  Uczniowie powitali panią Doktor wierszykami i gromkimi brawami. Mieliśmy okazję nie tylko do zapoznania się z pracą naszego Gościa, ale dowiedzieliśmy się o karierze zawodowej i sukcesach. Pani Renata opowiedziała również o nauce w szkole podstawowej. Z uznaniem wyrażała się o swoich nauczycielach i podkreślała jak ważna jest wiara w swoje możliwości i sukces. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali prelekcji.  Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Nasz Gość nie krył wzruszenia z wizyty w dawnej szkole, a uczniowie  zadawali mnóstwo pytań. Niestety czas przeznaczony na spotkanie dobiegł końca. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Szkolnego wręczyli pani Renacie kwiaty a pozostali nagrodzili brawami. Teraz przyszli absolwenci mają świadomość, że warto się uczyć. Na korytarzu szkolnym będzie znajdować się galeria „NASI ABSOLEWNCI”. Mamy nadzieję, że takich spotkań będzie jeszcze więcej…

<<obejrzyj galerię>>